Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
89 829 €
175 690.25 лв.

(1 341 €, 2 622.77 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 20:34 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1064 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

ASTORIA RESIDENCE е новият бутиков проект в Кючук Париж, създаден за хора, които търсят премиум качество, уединение и стойностна инвестиция.

🔒 Само 25 апартамента. Ексклузивност във всеки детайл.

📍 Престижна локация: ул. Бугариево , Кючук Париж

Тиха и подбрана среда минути от центъра, с отлична инфраструктура и доказано висок интерес към имоти в района.

💎 Най-атрактивните предимства:

🏢 Бутикова концепция ограничен брой жилища за максимално уединение
🧱 Премиум материали: HPL, Bond, гранит, 10 см топлоизолация
🌄 Просторни тераси с гледки към Родопите
🚗 26 гаража подземни и партерни, с топла връзка
🔇 Повишена шумоизолация под, стени, таван
🪟 Немска дограма Salamander + електрически щори
🎥 Контрол на достъпа и видеонаблюдение
☀️ Соларна система за общите части
⚡ Зарядна станция за електромобили
💧 Система за филтрация на водата
🏨 Луксозни общи части и ниски разходи
💳 Разсрочено плащане
🚫 Без комисионна

🏠 Разгледайте всички налични апартаменти тук: https://primacasa.bg/properties/814/
Особености
Тухла
Асансьор
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0876777779

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПРИМА КАЗА
0876515140
ПРИМА КАЗА  logo
В imot.bg от 2023 г.
prima_casa.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. Волга 39
http://www.primacasa.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
Обява: 1b176797380899850

89 829 €